14 november 2012

Melissa de la Cruz "Lapsehoidjad"

304 lehekülge
Kolm noort tüdrukut tulevad New Yorgi rikaste linnaossa lapsehoidjaks. Igaühel on oma mure: laostunud perekond, igav elu maakolkas ja õnnetu armastus. Ehkki lastega on kõvasti tegemist, leiavad tüdrukud aega ka pidu panna, armuda ja uudistada prominentide maailma, kus sähvivad välklambid ja kantakse kõige kuulsamate moekunstnike rõivaid.

Lihtne meelelahutus, midagi rohkemat ma sellelt raamatult tegelikult ei oodanudki. Sisu on üsna tüüpiline, lõpp hea-kõik hea.

Peategelasteks on kolm noort tüdrukut (mhm, alaealised, aga lürbivad alkot, et vähe pole) Eliza, Mara ja Jacqui. Eliza on endine rikas ärahellitatud tüdruk, kes pärast vanemate pankrotistumist lapsehoidjaks hakkas, Mara vajas tööd, et õppemaksu eest tasuda (ja auto osta), ning Jacqui sattus USA’sse lihtsalt seepärast, et otsis taga enda endist „armastatut“ Lucat. Raamatus polnud küll midagi eriti ettearvamatut, aga ometi oli seda üsna meeldiv lugeda. Ilmselt suvel rannas oleks see päris hea lõõgastus – väike lihtne raamat, toreda, aga mitte eriti pineva süžeega... Nojah, eks ta vist käis kah. Tõenäoliselt kõige sobivam young adult lugejsakonnale.

Sisuhinne: 5/10

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar