09 aprill 2013

Stephanie Perkins "Anna and the French Kiss"

Anna and the French Kiss
372 lehekülge
Anna is looking forward to her senior year in Atlanta, where she has a great job, a loyal best friend, and a crush on the verge of becoming more. Which is why she is less than thrilled about being shipped off to boarding school in Paris--until she meets Étienne St. Clair. Smart, charming,beautiful, Étienne has it all...including a serious girlfriend. 

But in the City of Light, wishes have a way of coming true. Will a year of romantic near-misses end with their long-awaited French kiss?

Mul ei ole paremat sõna selle raamatu kirjeldamiseks kui tavaline. Täiesti tavaline raamat, mille sarnast ma oma elus, tõenäoliselt varases teismeeas vähemalt tosin korda lugenud olen. See ei üllatanud mitte millegagi, aga ega ma seda tegelikult oodanud ka... Sisu iseenesest on ju täitsa selline põnev - Anna saadetakse Pariisi õppima, kuhu ta otseloomulikult minna ei taha, aga ometi (!) adub ta, et tegelikult ei tohiks ta selle üle vinguda, sest võimalus on iseenesest hea. Koju jättis ta kõik oma sõbrad, potentsiaalse poiss-sõbra, väikevenna ja töökoha, ent Pariisis ei oota teda miski. Kiiresti saab Anna omale sõbrad, kellest ühesse ta vaikselt armuma hakkab. Tunne on vastastikune ja sellest on ka aru saada, aga Anna ei mõtle sellele võimaluse  kuna poiss on suhtes. Ei puudu sellised elemendid nagu purju joomine ja siis üksteisele asjade ütlemine, mida järgmisel päeval kibedasti kahetsetakse, Pariisi vaatamisväärsused, kohv & crossaint, kino, armukadedus ja otseloomulikult internaatkool, mis on väga luksuslik. Vaikselt saab jälgida kuidas Anna ja Etienne (mida nime) armuvad, aga kõigest väest püüavad teha nägu nagu poleks midagi peale sõpruse. Loomulikult on veel üks tüdruk, kes Etienne St. Claire't armastab ja see on loomulikult Anna uus parim sõber (kes oleks arvanud...jep, igaüks). 

Autori sõnakasutus on humoorikas ja lõbus, seetõttu oli seda raamatut väga kerge lugeda ja lihtne seedida. See seedis tegelikult käigupealt, seega oli see eriti lihtne. 
Jah. Armas, tavaline ja romantiline raamat. Selline, mida ma lennukis loeksin, et magama ei jääks, aga selline, mida ma lennuki maandudes käest raatsiks panna. 


Sisuhinne: 6/10

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar