12 august 2013

Lauren Kate "Passion"

420 lehekülge
Luce would die for Daniel.
And she has. Over and over again. Throughout time, Luce and Daniel have found each other, only to be painfully torn apart: Luce dead, Daniel left broken and alone. But perhaps it doesn't need to be that way....
Luce is certain that something - or someone - in a past life can help her in her present one. So she begins the most important journey of thislifetime...going back eternities to witness firsthand her romances with Daniel...and finally unlock the key to making their love last.
Cam and the legions of angels and Outcasts are desperate to catch Luce, but none are as frantic as Daniel. He chases Luce through their shared pasts, terrified of what might happen if she rewrites history. Because their romance for the ages could go up in flames...forever.

Noh, võtsin kätte ja lugesin inglise keeles kolmanda osa ka läbi. Järsku hakkasin mõtlema, et see "Piin" jäi ikka põneva koha pealt pooleli küll... Kolmas raamat antud seerias (The Fallen) polnud või õigemini oligi täpselt see, mida ma arvasin. Luce laseb terve raamatu jooksul mööda enda erinevaid elusid ringi ja otsib vastuseid küsimustele, mida ta veel esitanudki pole. Ehk siis üsna segane värk. Pidevalt jõuab ta järeldusele, et tegemist on ikka "õige armastusega", aga tahab veel proovida ja nõnda ta kohe päris viis tuhat aastat ajas tagasi liigubki. Autor on väga ilmekalt toonud välja iga Luce'i eripära/omapära, kuidas ta igas elus erineb ja sarnaneb eelnevale ja järgnevale. Selles raamatus saavad paljud lahtised otsad kokku seotud, aga arvata on, et viimane raamat tuleb sarja kõige põnevam, sest siis selgub lõpuks ometi, mis Luce'i ja Danieli aegumatust ja surematust armastusest lõpuks ikkagi saab. 

Enne viimast raamatut "Rapture" on autor kirjutanud ka ühe lisaloo "Fallen in Love", mille võtan mina kätte ilmselt alles päris viimasena. Eesti keeles saab Kate'i "Passioni" ehk "Kirge" ilmselt veel üsna pikalt oodata... Ja siiani mõtisklen, kas võtta ette ka sarja esimene osa, sest tõepoolest, selle kohta ei mäleta ma endiselt midagi.

Sisuhinne: 6/10 

4 kommentaari:

 1. Hei, loen praegu Lauren Kate sarja "Langenud" teist raamatut "Piin" ja juba ootan, millal kolmas osa ilmub eesti keelde! Ja küsimus, ega Te ei oska öelda, millal ilmub? Niii väga tahaks juba teada, mis edasi juhtuma hakkab jne, ja Teie kokkuvõtteid ka ei tahaks lugeda, sest siis pole enam endal huvitav! :D

  VastaKustuta
 2. Hei! Kahjuks ei ole mul infot, millal kolmas raamat ilmuda võib, aga karta on, et seda saab veel tükk aega oodata. Esimese ja teise raamatu ilmumise vahe oli umbes pooleist aastat, seega... oodata vist saab veel.
  See sari on tõesti väga põnev ja soovitan minu arvustusi mitte lugeda, kui põnevust soovite säilitada :)
  Üks parimaid noorteromaanide sarju minu arvates :) . Küllap see ootamine tasub end ära :)

  VastaKustuta
 3. Ma ise loen hetkel teist osa. Kuna esimest osa lugesin üpris ammu on mul umbes sama tunne. Päraegu on kogu aeg tunne kes see tüüp oligi kellest räägitakse :D

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Lugesin su kommentaari ja hakkasin mõtlema, et millest see sari rääkiski... Nimed ja tegevustik on enam-vähem meelest läinud, kuigi põhituumik on meeles ja mäletan, et hea lõpp oli ka kogu sarjal :)
   Aga ülidselt on väga positiivsed emotsioonid meeles.

   Kustuta