11 detsember 2017

J. A. Redmerski "Igavesti koos"

304 lehekülge
Päikese Kirjastus
Kui kõik muu veab viltu, jääb armastus ikka alles… Camryn Bennett on õnnelikum kui iial varem. Viis kuud pärast kohtumist on ta kihlatud oma hingesugulase Andrew Parrishiga ja pulmad pole ainus eriline sündmus, mis neid ees ootab. Närviline, aga elevil Camryn ei jõua ära oodata, millal saab alustada elu koos Andrew’ga, mehega, kes teda igavesti armastab. Neid ootavad ees nii paljud asjad, kuid siis lööb õnnetus nad jalust. Tõelist armastust raskused ei murra… Andrew ei mõista, kuidas nendega sai midagi sellist juhtuda. Ta püüab eluga edasi minna, kuid Camryn on kaotanud lootuse. Andrew on otsustanud tõestada, et nende armastus saab kõigest võitu, ning tahab viia Camryni uuele reisile täis lootust ja kirge. Kui tal vaid õnnestuks veenda Camrynit kaasa tulema…

Mäletan, et esimene osa meeldis mulle väga, kuigi hetkel võin ausalt tunnistada, et ei mäleta sellest suurt miskit. Küll aga mäletan emotsiooni ja seda sama tunnet ma teist osa lugedes ei kogenud.

See polnud halvem ega midagi, tore oli neile kahele taaskord kaasa elada, aga sedapuhku jäi sellest veidi väheks. Ma ei saa öelda, et puudus  spontaansus ja riskid, mida nad võtsid tutvuse alguses, seda kõike jagus ka sellesse osasse, kuid see oli kuidagi teise maiguga.

Lõpp meeldis, kõik lahenes nende kahe jaoks suurepäraselt ja mulle meeldis näha, et kuigi elu sundis neid muutuma, siis tegelikult pole millegi jaoks liiga hilja. Üks asi, mis seekord silma jäi, oli see, et hästi ratsionaalselt oli seletatud reisikulusid ja seda, kust need kaks oma eluviisi jaoks raha said. Tihtipeale on reisiraamatutes kuidagi pinnuks silmas see, et minnakse reisile kümme eurot taskus ja siis... ei juhtu midagi. Peale selle, et kulutatakse nagu vanad šeigid resotanis. Kui minu kümnekad ka vaid nii veniksid... Igatahes, selles raamatus oli kõik väga mõistlik ja maapealne.

Kuigi sama emotsiooni ei tekkinud nagu esimese raamatuga, läks seegi osa linnutiivul ja oli üpriski hea lugemine. Ma ei pea seda kohustuslikuks lugemiseks kõigile neile, kes esimest osa lugenud on, aga soovitan seda lugeda küll. Iseseisva raamatuna see väga ei toimi ehkki ilmselt saaks ka nõnda see loetud. 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar