03 jaanuar 2018

Robert J. Crane "Alone", "Untouched", "Soulless" - The Girl in the Box Series

E-raamatu väljalase kokku 502 lehekülge.
Alone
Sienna Nealon was a 17 year-old girl who had been held prisoner in her own house by her mother for twelve years. Then one day her mother vanished, and Sienna woke up to find two strange men in her home. On the run, unsure of who to turn to and discovering she possesses mysterious powers, Sienna finds herself pursued by a shadowy agency known as the Directorate and hunted by a vicious, bloodthirsty psychopath named Wolfe, each of which is determined to capture her for their own purposes...

Untouched
Still haunted by her last encounter with Wolfe and searching for her mother, Sienna Nealon must put aside her personal struggles when a new threat emerges – Aleksandr Gavrikov, a metahuman so powerful, he could destroy entire cities – and he's focused on bringing the Directorate to its knees.

Soulless
After six months of intense training with the Directorate, Sienna Nealon finds herself on her first assignment - tracking a dangerous meta across the upper midwest. With Scott Byerly and Kat Forrest at her side, she'll face new enemies and receive help from unlikely allies as she stumbles across the truth behind the shadowy organization known only as Omega.

Need raamatud leidsin täiesti suvaliselt surfates ringi Google Play poes. Kolm raamatut oli pakis ja täiesti tasuta, laadisin alla, et väike tutvustav lugemine teha ja enne ei lõpetanudki, kui esimene loetud oli. Kirjutatud olid need hästi, lugemiseks ääretult lihtsad ja väga lühikesed. Küll aga oli suur minu üllatus, kui avastasin, et tegemist on kümneosalise sarjaga (The Girl in the Box), millele järgneb samade tegelastega uus sari (Out of the Box), milles on ei rohkem ega vähem kui KAKSKÜMMEND VIIS osa :/
Olgu, ma võin need kümme esimest ära lugeda (eeldades, et need on sama õhukesed kui esimesed kolm), aga kahtlen, et seejärel järgmised 25 osa viitsin läbi võtta. Võib-olla viitsin, aga kindlasti mitte järjepanu. Mine tea, vahest on see üldse selline sari, et sellest saab kerge ajaviite variant või öökapisari juhuks, kui parasjagu midagi muu ei viitsi. Ennegi ju selliseid olnud (Hercule Poirot või Hamishi lood jms), aga olgu, hetkel veel ette ei rutta, sest läbitud on vaid kolm esimest osa (kolmekümne viiest!!!)

Eraldi ma neist osadest üldse ei räägiks, sest lugesin need kahe päevaga ühe jutiga läbi ehk siis olid põnevad küll. Peategelane Sienna mulle esiti erilist muljet ei avaldanud, kuigi saan aru, et tegemist peaks olema sellise toreda, sarkastilise ja eluterve huumorimeelega tüdrukuga, aga seda “huumorit” on kohati liiast. Kolmandas osas vast enam mitte liiga palju, aga esimeses kahes natukene jäi segama küll. Sienna on supervõimetega meta-inimene, kes ühtlasi ühe puudutusega inimesi tappa võib – succubus on tema liigiks. Ei midagi uut siin fantaasiamaailmas, aga kuna seda oli põnev lugeda, tegevusliinid olid kõik väga kaasahaarvad ja taustalood huvitavad ehk siis autor teab, kuidas hästi kirjutada, siis usun, et kui saan järgmised seitse osa käesolevast sarjast, siis loen ka need läbi. 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar