04 oktoober 2018

W. J. May "Rae of Hope"


How hard do you have to shake the family tree to find the truth about the past?
Fifteen year-old Rae Kerrigan never really knew her family's history. Her mother and father died when she was young and it is only when she accepts a scholarship to the prestigious Guilder Boarding School in England that a mysterious family secret is revealed.
Will the sins of the father be the sins of the daughter?
As Rae struggles with new friends, a new school and a star-struck forbidden love, she must also face the ultimate challenge: receive a tattoo on her sixteenth birthday with specific powers that may bind her to an unspeakable darkness. It's up to Rae to undo the dark evil in her family's past and have a ray of hope for her future.

Screenshot telefoniga Audible app'ist 
Sisukirjelduse järgi olin hästi lootusrikas, et leidsin uue põneva sarja. Mulle meeldivad igasugused (internaat)koolide raamatud, ilmselt Hogwartsi järelkaja annab tunda, aga siiani on paljud sellised raamatud lihtsalt pettumuse valmistanud. Nii oli ka seekord.

Esiteks ei sümpatiseerinud mulle audioraamatu pealelugeja, ta tegi neid aktsente ja erinevaid inimesi nii tobedalt, et tihti jäi mulle mulje, et tegelased on kergelt lihtsameelsed. Teiseks oli raamatu sisu küllaltki igav, see ei eristunud teistest omasugustest millegi erilisega. Kirsiks tordil on loomulikult keelatud suhe ja kohene armumine seksikasse, aga totaalselt hõivatud poissi, kes kummalisel kombel salaja peategelasse armub, aga on siiski sada põhjust miks nad ometi koos olla ei saa. Aa, ja peategelane ise on harukordselt võimas. Ma kuulasin selle raamatu ära, aga mul on neid veel umbes.. viis? Ma ei tea mitu tükki täpselt sellesse komplekti kuulus, aga mul peaks ikka ÄÄRETULT igav olema, kui ülejäänud läbi viitsin kuulata. Teist osa tegelikult alustasin, aga see oli nii ebameeldiv, et ma lihtsalt ei suutnud. Isegi multitaskingu ajal tahan ma mingitki actionit, olgu see nii lihtsameelne kui tahes, aga ühe koha peal tammumist ma pikalt kuulata ei suuda. Muide, see sari kuulub ka sellesse ei-suuda-õigel-ajal-pidama-saada klassi, kokku on raamatuid 12 ja kui ma ei eksi, siis vähemalt üks eellugu on ka.   

Soovitan igatahes oma aega millegi põnevama peale kulutada.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar